Çorlu OSGB; danışmanlık hizmeti verdiği firmalarında güvenlik kültürünü yerleştirerek, işvereni hem yasal ve vicdani sonuçlardan korumak ve hem de karlılık oranını arttırarak firmalarının büyümesine katkıda bulunmak amacıyla, firmalarına çok geniş bir yelpazede analiz edilmiş, alternatifli ve minimal maliyetli çözümler sunar.

 

İşletme körlüğü ortadan kaldırılarak, deneyimli bir kadro tarafından eksikler ve gereklilikler tarafınıza düzenli olarak raporlanır ve eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler getirilir.

 

İşletmenizin iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile ilgili tüm gereksinimlerini kendi bünyemizde karşılayarak, sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tek merkezden en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

 

Firmalarımızın  karlılığına katkıda bulunarak ülke ekonomisine destek olmayı hedefleriz. Bu hedefimize ulaşmak için, bünyemizdeki İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimleri ile danışmanlık hizmeti sunduğumuz firmalarda, en az maliyetle en sağlıklı, güvenli ve üretime hazır bir ortam yaratırız. Tehlikeleri kaynağında yok ederek oluşabilecek tüm riskleri minimize eder, böylece, güvenli bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanların bu güvenli ortamda tüm dikkatini işine vererek kaliteli hizmet üretmesini sağlarız.

 

Çorlu OSGB olarak, alanında uzman, çok yönlü, yaratıcı, işlerini tutkuyla yapan, çok yönlü bakış açısına sahip ve iş tecrübesi ile öngörü kazanmış ve danışmanlık verdikleri tüm işletmeleri ile işverenleri hep bir adım öteye taşımayı hedefleyen profesyonel bir ekiple çalışırız. Çorlu OSGB’ nin  sorun çözmeye odaklanmış ekibi; sizi ve işletmenizi asla yarı yolda bırakmaz. Tüm çözümleri, işletmenize özel olarak ortaya koyar ve sorunları daha ortaya çıkmadan önler. Böylece size, emek ve para harcayarak kurmuş olduğunuz işinize ve üretiminize odaklanmak için zaman kalır.

 

Çorlu OSGB’ nin deneyimli Ekibi; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın işyerlerine yapacağı tüm denetimlerde, firmaya ilişkin disiplinli bir şekilde hazırlanmış tüm güncel dokümantasyonu ile firmalarının yanında olma garantisi verir. Bu denetimlerde, işverenin tüm sorumluluğunu üstlenerek, tam bir işbirliği ve sahiplenme ile layıkıyla temsil eder.

 

Çorlu  OSGB’ nin deneyimli İş Güvenliği Uzmanları; en uygun yöntemi belirlemek için firmalarının mevcut koşullarını ve hedeflerini ayrıntılı olarak inceleyerek, işbaşında etkin eğitim çalışanların üretime aktif katılımını sağlar.

 

Çorlu OSGB; firmalarının kurumsal kimliğini de son derece dikkate alarak yapmış olduğu çalışmalar ve yaklaşımı ile firmalarına değer katar, onları diğerlerinden farklı kılar.