çorlu osgb

OSGB NEDİR?

OSGB  İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri yönetmeliği ile tanımlanmış; en son yasal düzenlemelere göre 1 işçinin dahi çalıştığı sanayiden sayılan ve sayılmayan her türlü iş yerine; iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli sağlayan kuruluşlardır.

Çorlu OSGB; 2012 yılında bölgenin ve sektörün ilkleri arasında kurulan firmamız, bugün Trakya ve İstanbul bölgesinin ÇSGB. Tarafından yetkilendirilmiş en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Kurucuları arasında uluslararası deneyime sahip  profesyonellerin yer aldığı firmamız kurulduğu günden itibaren doğru danışmanlık, doğru çözümler felsefesiyle  çalışma hayatına devam etmektedir.

Çorlu OSGB yüzde 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet kalitesini ISO 9001 sertifikası ve T.S.E. hizmet yeterlilik belgesi  ile kanıtlamıştır. Çorlu OSGB’nin faaliyet alanlar içerisinde  İş güvenliği uzmanlığı, İşyeri  hekimliği, yardımcı sağlık personeli, sertifikalı yangın eğitimi ve tatbikatı, kişisel gelişim eğitim hizmetleri bulunmaktadır.

Çorlu OSGB olarak amacımız; Müşteri beklentilerinin ötesinde, tüm çalışmalarımızda Toplam Kalite Yönetimini esas alarak en önemli etkenimizin “kaliteli hizmet” olacağını benimsemektir.